Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha a lány tengerimalacomnak a...

Ha a lány tengerimalacomnak a nemiszerve teljesen ki áll és picit szét van nyílva akkor már szülni fog?

Figyelt kérdés
Igazából nemtudom h mikor pároztak ,de valamikor januárban ,a csipőcsontja nem érzem h nyitva lenne,ês a viselkedésén sem kátszik semmi,viszont ott alul tiszta pupos neki mintha már nagyon nagyon lent lennének a kis malik..és mintha már a nemiszervében lennének úgy érzem ,mert ott kiáll neki..lehet szülni fog?? Vagy innen még hány nap kb mire szül?? Köszi a valaszokat.kérem csak komolyakat írjatok,kioktatás szellemes hozzászolásokat nem kérek!!
2014. márc. 23. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Nekem ugyan egerem van, de nála csak onnan vettem észre, hogy szülni fog, hogy mindenfélét behordott a vackába és egy jó ideig nem is jött ki.
2014. márc. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát én most kivettem tőle minden házikót ,nemakarom h megszüljön és ne vegyem észre,hátha segíteni kell valamit ,de persze amint meglettek a babók visszarakom :-) de meg semmi amúgy ..
2014. márc. 23. 23:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megszült ma délben :-)
2014. márc. 24. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!