Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vehetném rá anyukámat...

Hogy vehetném rá anyukámat arra hogy megengedjen egy tengeri malacot? (az és pénzemből természetesen ketrec stb. )

Figyelt kérdés
nem engedné meg mert nővéremnek volt egy vadászgörénye és meghalt.bennem sem bízik.kis koromban volt tengeri malacunk csak kicsi voltam de szeretgettem felnött jelenlétében és etettem őt .hogyan vegyem rá hogy megengedjen ilyet??nincs saját állatom csak egy kutya de nem az enyém és etetem játszok vele és foglalkozok vele de sétáltatni nincs időm és úgy is ezzel jönne:(
2009. dec. 17. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha tengerimalac akkor 2 és azonos nemű...társas állatok és nagyon nem jó nekik egyedül. Sajnos nagyon sokan tartják egyedül, helytelenül:( Egyébként meg csak azt tudom mondani hogy beszélgess el anyukáddal hogy rendesen fogod gondját (gondjukat) viselni.
2009. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy mindennél jobban szeretnéd és a tengerimalac nem csinál koszt,nem hangos nincs sok gond vele és nagyon aranyos rengeteg örömet ad.
2009. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ígérd meg, hogy mindig te fogod takarítani, etetni stb... és nézz rá nagy birka szemekkel. :)
2009. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat sikerült .csak 2 napig nyüstöltem:)
2009. dec. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!