Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacaim amint...

A tengerimalacaim amint megkapták a tápot, bele sem telik fél óra kiborítják! és ez majdnem minden tápnál ezt csinálják, és csak néhány dolgot esznek meg belőle, miért? Hogy tudnám őket rászoktatni arra hogy mindent meg kell enni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
olyan tálat vegyél neki aminek a súlya nehéz,és a pereme viszonylag magas.egyébként nekem is gyakran kiborítja a kaját belőle.
2014. márc. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
értem,köszi.egyébként milyen tálra gondoltál?
2014. márc. 31. 15:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen kerámia tálak.

Én javasolnék egy egyszerűbb megoldást: rakj bele egy nagy, lapos követ. Az egereim is mindig kiborították a kajájukat, követ raktam bele. Akkorát, hogy ne tudják felborítani, nehogy sérülést okozzanak maguknak.

2014. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miben tartod terráriumba vagy kecóba? Nekem a nyulam pocsékolt nagyon. Mivel ketrecben van, én kukoricás konzerv dobozbol csináltam neki etetőt. Az egyik oldalát kivágtam, a széleket visszahajlítottam, és feldrótoztam a rácsra. Azóta semmi gond, nem kotorja ki a lábával, és nem tudja felborítani. Mag keveréket kap, elsőnek a tápot eszi ki, de addug nem adok neki amíg a többit meg nem eszi.
2014. márc. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ketrecben vannak 120-ban
2014. márc. 31. 16:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Na akkor szólj apudnak hogy csinálja meg. 100 ft a kukorica megeszed és van tálkád. Én csaj vagyok egymagam csináltam. :-)
2014. márc. 31. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem ketrecre szerelhető tál van, azt nem tudják felborítani, ilyen: [link]

És mivel válogatósak, persze hogy kiveszik amit szeretnek, a többi meg nem kell. Erre a megoldás a pellet táp, amiben nem tud válogatni. Pl.: [link]

2014. ápr. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó előtti ezt most nem nagyon értem.utolsónak meg a többieknek meg köszi a válaszokat :)
2014. ápr. 2. 15:47
 9/11 A kérdező kommentje:
de nem szeretik a granulátumot!és olyat sehol sem kaoni ahol mi lakunk :(
2014. ápr. 2. 15:48
 10/11 Cattyfaye válasza:
Vagy egy nehezebb műanyag-, vagy kerámiatálat ajánlok, de mindkét esetben nagyot, nehogy összekapjanak vagy kitúrják egymást. Cavia Nature-t vagy Complet-et vegyél nekik, abban minden van ami egy egészséges malackának kell, de ne felejts neki zöldséget és gyümölcsöt sem adni! :)
2014. nov. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!