Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen jó és gyors megoldással...

Milyen jó és gyors megoldással lehet megfogni egy egeret a lakásban?

Figyelt kérdés
Raktam ki egérmérget és egérragacsot, de semmi változás. Mostmár egy napja bent van, mindenütt otthagyja a nyomát. Nem győzök fertőtleníteni. Segítsetek valamilyen jó ötlettel! Köszi.
2007. okt. 14. 07:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Igazi régi hagyományos egércsapdával próbáld sajttal. Az OBI és hasonló boltokban lehet kapni. Kicsit brutális de garantáltan megfogja az egeret.
2007. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
96%
vannak olyan egérfogók is, amik nem csapják agyon, hanem belemászik és nem tud kijönni belőle. Nalm ilyen működött, bevált. Belerakni valami finom falatot... és nem olyan brutális. Utána kiengedheted. Ha állatbarát vagy.
2007. okt. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszolóhoz hasonlóan nekem is bejött az belemászós-bezáródós változat. De nem hiszem, hogy a kérdezőt zavarná, hogy megöli az egeret: a ragacsnál szerintem nincs brutálisabb, abban még sokáig kínlódik az egér.
2007. okt. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%
Fogsz egy fél diót, úgy teszed egy cserép alá, hogy a cserép egyik felét feltámassza, ott befér egy egér. A dió héja kifelé, a bele befelé nézzen. Ha az egér megkóstolná a diót, megmozdítja, ezért lecsúszik róla a cserép és alatta marad az egér. Ez is ahumánus módszerek közé tartozk, ráadásul ha sokat használsz belőle, akkor sem kerül sokba.
2007. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
25%

Szia!

egy kemeny targyra tegyel eger ragasztot!es a kozepere rakjal fustolt kolbaszt,a kolbasz szagat megerzi az eger es raragad!

tobbet rakjal le,minden sarokba !biztosan megfogod!es ha van eger lyuk akkor az ele mindenkepp rakjal!!szerintem a mereg az nem ajanlatos foleg a lakasba!mert mindent megmaszik es szethordja az eger merget!!

sok sikert!!

2007. okt. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Régi ősi módszerek.

Én általában puszta kézzel kapom el az egereket.Egyszer amikor mászott a függönyön odacsaptam a függönyre és elájult.A multkor meg ott ültem egyhelyben mozdulatanul és amikor előjöttek a fészekből rávágtam az üveget.

De volt olyan is hogy találtam még nagyon pici pár napos egereket.Csupaszak voltak és nem volt kinyitva a szemük.

A csirkék felzabálták.

2007. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Macska?Nekem ez a módszer vált be a legjobban!MEg a belemászós egérfogó sem rossz,de a macsek hatásosabb!
2007. nov. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem öregecskedő tacskó keverék kutyusom vált be 3 napig egérfogó meg minden de az egér még mindig rohangált, behoztam a kutyát és 3 perc alatt megfogta, sajnos a kutyus már elpusztult, de emléke örökké él bennünk!
2007. dec. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
90%
Mi azt csináltuk hogy szilvalekvárba tettünk mérget.Nekünk bevált!Remélem segítettem
2008. jan. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
37%
Egérragsaztó! OBIban kapható. Rákened egy A/4es kartonlapra a közepébe valami egérfinomságot (dió, sajt, kolbász). 2-3 db szétszórva. Az eredmény garantált!
2008. jan. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!