Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Aranyhörcsögnek megfelelő ez...

Aranyhörcsögnek megfelelő ez a ketrec?

Figyelt kérdés

Van egy dzsungáriai törpehörcsögöm,és szeretnék egy aranyhörcsögöt.Természetesen külön ketrec!Szóval ezek a ketrecek tetszenek(árban,kivitelben,helyigény stb.)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Elnézést,hogy ilyen sokat linkeltem,csak az ilyen "csöves" ketrecek nagyon tetszenek max. 9000Ft-ig.


2014. ápr. 3. 20:12
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg még ez tetszik bár nem "csöves": [link]
2014. ápr. 3. 20:15
 2/3 anonim ***** válasza:
3. tetszik nekem a legjobban, vagy az acanashopos. Nem tudom van-e már csőrendszered a másik hörinek, de én nem látom értelmét, főleg az a gond vele hogy belehordja a forgácsot, kaját, mindent, és a kaja ott rohad, belepisil, kakil és nem hiszem hogy bárkinek is arra van ideje hogy 2 naponta szétszerelje az ilyesmit hogy takarítgassa. Márpedig ha nem teszed az egészségtelen is a hörinek és undorító is lesz hamar. Inkább egy nagyobb emeletes ketrecnek látom értelmét, vagy olyannak ami alul üveges és áshat benne kedvére. Ja és ha csöveset veszel mégis akkor először kérdezz rá a cső átmérőjére mert nekem elég nagy aranyhörijeim voltak, bele sem fértek volna egy átlagos bolti csőbe.
2014. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Êrtem akkor meggondolom a csöveket egyébként mekkora átmérőjű kenne neki?Kislányt szeretnek viszont az nagyobbra nő ugye?
2014. ápr. 4. 06:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!