Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengeri malac szörhullatás?

Tengeri malac szörhullatás?

Figyelt kérdés
amikor ma kicsit beszorult a feje a tengerimalac ház "ablakán" akkor egy kicsit nyöszörgött kihuztam onnan és egy foltnyi szőr kihullot róla nagyon meg vagyok ilyedve segitsetek köszi!!!
2014. ápr. 5. 21:27
 1/5 A kérdező kommentje:
és most semmi baja nyugodtan ugrál meg minden.... cask hiányzik a szőre
2014. ápr. 5. 21:27
 2/5 anonim ***** válasza:

sürgősen cseréld le a tengerimalac házat olyanra, amibe nem akad be a feje...

amúgy meg, ha a bőre lehorzsolódott kicsit, tegyél rá egy kevés Betadint, ha amúgy is foltokban hullik a szőre, vidd orvoshoz mielőbb.

2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
C-Vitamint sem kapott mostanába és semmi baja nints a szőrének csak rohadt sokat vakarózik :(
2014. ápr. 5. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

látsz a szőrén kis fekete pöttyöket? a bőrén fehér, korpaszerű dolgokat? van rajta seb? foltokban hullik-e a szőre? bármi egyéb jel, ami arra utal, hogy bőrbetegsége, élősködője van?

ha lehet, én a helyedben megnézetném egy állatorvossal, ha van a közeletekben jó, aki ért a malacokhoz. írd be a gugliba, hogy tengerimalac fórum, és az első találaton sok ajánlást olvashatsz jó malacos orvosokról. inkább ez, mint hogy baja legyen a cocádnak.

2014. ápr. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Semmi kül majd kirakok egy képet...
2014. ápr. 6. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!