Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malacom annyira...

A tengeri malacom annyira csipog hogy sokszor nem tudok tőle aludni, amint kap szénát elcsendesül. Hogy tudnám leszoktatni erről? Tuti hogy a széna miatt hangoskodik?

Figyelt kérdés
Tervezem 1 másik malac beszerzését is az megoldhatná a problémát ?

2014. ápr. 9. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szénának (és víznek) mindig kell előtte lennie, éjjel-nappal korlátlanul.

Egy másik (ugyanolyan nemű) malaccal jól lefoglalják egymást.

2014. ápr. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyenlore nekunk is 1 malac van, tervezzuk a tarsat neki. Tegnap megint csipogott vegig, mindene volt de nem hagyta ra. Ezenkivul huzta a feneket. Szerintem ovulacioja van es ilyenkor begajdul.
2014. ápr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 4 tengerimalac is volt a szobába. :D Na azt a csipogást éjjel/hajnalba hallgatni isteni volt. :D


Ha csak a takaró megzörrent már ujjizott.

Hiába volt neki széna víz.



Nem találtam más megoldást csak azt, hogy levittem őket a Nappaliba ott nem zavart senkit és nyugodtan áttudtam aludni az éjszakát. :)


Minden zörejjre ujjizni fognak, ahogy a takaró "zörög", ahogy fordulsz az ágyon. Mert ő azt hiszi, hogy felkeltél és enni kap, vagy foglalkozol vele. :/


De kérj tanácsot tőlük: www.malacok.hu

Bálinték biztos megmondják mit csinálj de úgy 80%ba biztos vagyok, hogy ezt fogják neked irni mint amit én irtam.. :)

2014. ápr. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még egy jó módszer létezik, ami enyhíti de nem szünteti meg teljesen a problémád. Minden nap óramű pontossággal azonos időpontban kapjanak enni, amit egy szokatlan hanggal köss össze. Rá fog állni a belső órája az etetések idejére, és amint meghallja a hangot, tudja, hogy most van kaja. A probléma, hogy onnantól elvárja, hogy mindig akkor adj neki kaját, és ha rossz hangot választasz akkor, amikor meghallja azt hiszi neki szól. Éppen ezért zacskó zörgést, vagy hasonlót ne válassz.
2014. ápr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat !! :)
2014. ápr. 10. 18:53
 6/6 anonim válasza:
Mi lett végül?
2014. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!