Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Baj, ha a nyuszim nem eszi...

Baj, ha a nyuszim nem eszi meg a nyúlkaját?

Figyelt kérdés
Vasárnap óta van nálunk egy kisnyuszi. Csak a szénát meg a répát hajlandó megenni. Inni se akar, se tálból, se itatóból. Aggódom, nehogy megdögöljön.

2014. ápr. 10. 22:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
Ez velunk is megtortent mikor kicsik voltak a nyuszijaink voltak napok mikor szinte nem is ettek ittak semmit. De rajottunk h csak elottunk nem voltak hajlandoak enni mondhatni zavarban voltak. Reggelre mindig ures volt a taljuk es az itatobol is fogyott ki viz. Nezd meg h egyik naprol a masikra mennyire fogy a vize vagy a tap amit adsz neki. De az is lehet h a nyultap nem izlik neki akkor vagy megszoktatjatok vagy masmilyet vesztek . Remelem tudtam segiteni :)
2014. ápr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%
Nem gond, ha nem eszik tápot, a széna a legfontosabb. Ha 3 hónapnál fiatalabb, akkor répát se nagyon adj neki. Lehet egyébként, hogy a répában volt annyi nedvesség, ami elég neki, mennyit kapott?
2014. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Megdögöljön...gratulálok....

3 hónapos kora előtt ne adj neki répát, mert hasmenése lehet, amibe bele is pusztulhat.

Milyen tápot kap és mennyit?

A széna nagyon fontos, ha azt eszi, örülj, mert az a legfontosabb.

Attól, h nem látod, még iszik, csak keveset.

2014. ápr. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
52%
A lényeg hogy ott legyen előtte az itató, vagy tálban víz, vagy mindkettő, az még jobb. Majd iszik ha szomjas lesz. A széna meg pont elég egy kisnyuszinak, nem kell más. De az is mindig legyen előtte.
2014. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves 3-mas! Az állatok megdögölni szoktak, az emberek halnak meg.... Szerintem!

Nem tudom mennyi idős, mert annyira örültünk neki, hogy megse kérdeztem. De gondolom szólt volna, ha nem ehetne répát. Meg nem megy a hasa.

Én is gondoltam arra, hogy elég neki a répa. Egy felet simán benyom, a közepesből.

Panzi rodent rágcsáló magelesége van.

2014. ápr. 11. 15:10
 6/21 anonim ***** válasza:
36%
A kaja sz.r, a répa meg hízlal. Te meg felelőtlen vagy.
2014. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Miért szar a kaja és mért vagyok felelőtlen?
2014. ápr. 11. 16:21
 8/21 anonim ***** válasza:
A panzi nem jó minőségű kaja, vegyél neki Versele Laga-t vagy Hollywood nyúltápot. Répát pedig egy nap max 2-3 kis karikát kapjon, de lehetőleg azt se minden nap.
2014. ápr. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%
Azért vagy felelőtlen, mert alapvető dolgoknak nem nézel utána. Azt se tudod, hogy milyen idős, milyen táp jó neki, mit ehet.
2014. ápr. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem ő az első nyúlunk. Apu se kezdte el válogatni a nyúlkaját, hogy melyik jó neki melyik nem. Megvette a kaját a nyúl megegette. Soha nem volt ebből gond. Csak ez a nyúl válogatos. Igen, nem tudom mennyi idős, de ez a többinél is igy volt. Apumnak egy csomo nyula volt, de olyat sosr mondott, hogy ne adjak neki répát.
2014. ápr. 12. 08:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!