Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hova temettétek a höriteket,...

Hova temettétek a höriteket, ha kimúlt? Ha nem temettétek, mi lett vele?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mert nem tudom mit kezdjek majd, ha nekem is kimúlik... :(

2014. ápr. 13. 14:20
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
SZerintem érdemel annyit hogy eltemesd ha arra kerül a sor. Én eltemettem a höriket, a patkányaimat, macskámat is szépen, ahogy kell.
2014. ápr. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most ment el. Nincs körübelül 15. perce... Panelban lakok, előttünk játszótér van, fákkal, homokozóval ilyesmi. Tudnál esetleg ötletet adni?
2014. ápr. 13. 15:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Részvétem :( Szerintem a játszótér tökéletes hely lenne neki. Mondjuk egy fa alá.

Én kerestem egy apró dobozt (ami éppenséggel egy égőnek a doboza volt) és abba raktam bele. Ki is díszítettem kicsit, mert nagyon szerettem :)

Aztán az udvarban egy olyan 20 centis gödörbe elástam.

2014. ápr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon rendes vagy! Itt a házunk előtt vannak 9-12 méteres tuják is. Szerinted, ha dobozba teszem, és alattuk elásom, az jó? :(
2014. ápr. 13. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze.

Aranyos tőled, hogy ennyire foglalkoztat, vannak, akik nem méltatják ennyire.

2014. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudod volt már aranyhörim, táncoló egerem, még egy dzsungáriai hörim, és Ő, aki szintén dzsungáriai. Természetesen mindegyiket nagyon szeretem a mai napig, de Ő nőtt hozzám a legjobban ez alatt a 2 év alatt. Méltónak tartom hogy eltemessem... Akkor a tuják alá rakom, ott fedve van nagy részt.
2014. ápr. 13. 17:46
 7/7 anonim ***** válasza:
76%

Én annak idején a törpesünimet a temető melletti fás részre temettem el a kedvenc alvózsákjában és egy cipősdobozban. Sajnálom a höridet.

A játszótérrel azért vigyázz, nehogy valami gyerek szándékosan vagy véletlenül kiássa és megtalálja.

2014. ápr. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!