Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek is gáz 13 évesen...

Szerintetek is gáz 13 évesen nyulat venni? .

Figyelt kérdés

A matektanárom igen jófej. Ellehet vele beszélgetni. Ma mondtam neki hogy: "Találó ötlet húsvétra nyulat kérni?"(kapok is már mindenépp).

Mire a tanár: "nem vagy te már túl idős ehhez?"

Meg még mondta hogy neki is volt nyula KISEBB korában.

Most ez ennyire gáz?....:/



2014. ápr. 14. 23:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Van ahol macska helyett tartják. A Tancsinéni egy kissé begyepesedettnek tűnik.
2014. ápr. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
13/L
2014. ápr. 14. 23:16
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
csak akkor vetess nyulat a szüleiddel, ha biztos vagy benne, hogy nem unod meg és fogod is gondozni. remélem tisztában vagy vele, hogy egy kisállat mekkora felelősség .
2014. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van egy (lány) ismerősöm, aki egyetem alatt is megtartotta, mindig lehetett kicsit basztatni amikor az épp aktuális albérletébe szervezett valami mókát. Nem hiszem, hogy életkorfüggő, bár nyilván kisgyerekeknek szoktak adni pár hétre, mert nekik nagy szám.
2014. ápr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Két barátnőmnek is van nyula, mindketten harmincon felül vannak. A nyuszi most divatos háziállat, kortól függetlenül tartják.
2014. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gáznak nem gáz, de ők 10 évig is élhetnek, ha normálisan neveled és gondozod.. napi 4-5 órát ki kell engedni, eleinte pedig 30 percenként takaríthatod a ketrecet a pisifoltokkal mire a wc-re szokik.. ha pedig csak húsvétra szeretnéd akkor gondolj bele milyen lenne ha téged is visszaadnának a kórházba mert épp nincs rád szükség, vagy sok veled a gond, őket is ugyan úgy kell nevelni mint egy kutyát, nem fog megmaradni neked a ketrecbe.. 5 nap múlva húsvét akkor fogom megkapni, lehet hozzá sem fogsz tudni nyúlni mert nem engedi és meg is haraphat, normális tenyésztő nem ad húsvétkor el nyuszit a többit meg nem érdekli mi lesz velük .. gondold át hogy tényleg szeretnél ..
2014. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen van tengerimalacom :) Nem "gáz", mindennél jobban szeretem őt, mert foglalkozhatok vele. Azonban nagyon olvass utána a helyes nyúltartásnak. (Mi a tengerimalacnál elrontottunk egy két dolgot, most próbáljuk helyrehozni, például mostmár dobozban lesz a tápja, hogy ne akkor csipogjon, ha zacskócsörgést hall)
2014. ápr. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Még lehet fiatal is vagy hozzá. Csak akkor vegyél, ha elég érettnek érzed magad hozzá. És egy nyuszi nem 1-2 hónapos elfoglaltság, hanem (jó esetben) több éves. :)
2014. ápr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én 30 éves leszek, mire nagy valószínűséggel lehet nyulam, szóval nyugi, egyáltalán nem nőttél ki a nyúlból és szerintem úgy az egész háziállat tartásból nem lehet kinőni, a lényeg, hogy felelősségteljesen gondját viselje az ember a kis kedvencének és tisztában legyen azzal, hogy bizony több évre "szól" egy állat tartása (jobb esetben)
2014. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz, mi ez a hülyeség? Sőt, szerintem is egy kicsit fiatal is vagy hozzá..remélem, hogy nem csak húsvétra kell a nyúl, hanem hosszú távon tervezel vele és rendesen utánanéztél a nyúltartásnak.
2014. ápr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!