Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik mennyi füvet ehetnek?

A nyuszik mennyi füvet ehetnek?

Figyelt kérdés
Lehet hogy értelmetlen kérdés de nagyon féltem őket meg még az a kérdésem hogy mitől puffadhatnak fel?
2014. ápr. 15. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
annyit, amennyit bírnak
2014. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem füvet, hanem szénát kell nekik adni. 3-4 hónapos korukig semmi zöldség, stb. csak széna és táp.
2014. ápr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak fokozatosan lehet nekik adni, egyre többet lehet, a végén bármennyit ehetnek (nem hülyék, nem zabálják túl magukat).

Ne legyen vizes, mert az hasmenéshez, puffadáshoz vezet.

Puffaszt még a sok here vagy lucerna is, azokat csak óvatosan adagold.

2014. ápr. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De igen, nekünk 2 nyulunk van, és mindegyikkel voltunk már az orvosnál, mert bekólikázott. Ők csak esznek és esznek, ezért megfelelő mennyiségű kaját kell nekik adni. Szóval találd meg az aranyutat. Ne adj neki túl sokat, de "éhenhalatni" sem kell.

+ a nyulaknak nem szabad káposztát adni.

2014. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy neked adtak-e, ilyen nyúltartási kiskönyvet. Mikor mi megkaptuk a nyuszikat, mentünk, hogy beadják nekik a kötelező oltásokat és akkor adtak mind a 2 nyúlnak ilyen kiskönyvet, amiben le van írva, hogy mit ehetnek, mit nem, és sok kérdésedre választ adnak! Remélem segítettem!
2014. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek és igen segítettetek:))
2014. ápr. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!