Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dzsungáriai törpehörim...

A dzsungáriai törpehörim dec.11-én szült 3 picit. Még nem jöttek ki a házból csak a szülők. Ma tettem be a "nagyoknak" egy kis virslit, de a pici is elkezde nyalni. én elvettem előle, mert még szopnia kellene, nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 21. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, hagyd őket, az anyuka úgyis rendet tesz. :) Nekünk 5 "pici" volt (már több mint 1 hónaposak, tehát felnőttnek számítottak) és mivel nem lett újabb alom, őket ráncigálta be a házba stb. Szóval nevelgette még őket. Szerintem ha egy picit vársz még nem kell elvenned, mert a mamája veszi el tőle


Ha tvábbra is aggódsz akkor csináld úgy h akkor adod oda a párizst amikor kijöttek a házból a nagyok és egyből megeszik majd. :)


(Egyébként most jut eszembe h ilyen alapon a magra is rájárhatnak ha nem veszed észre és a maradék párizsira is)


Szóval hagyd az anyukára a gyerek nevelést :)

2009. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És mikor kell őket külön választani?
2009. dec. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!