Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Még csak 6 hónapos a nyul...

Julcsika01 kérdése:

Még csak 6 hónapos a nyul mikorra fogja kinőni a ketrecet? Es nagyon kicsinek számit ez a ketrec számára? Ugye ez nem kinzás számára? És hogy érjem el hogy csak egy hejre piszkitson?

Figyelt kérdés
Ma vettunk egy nyuszit a piacon es nemtom, hogy milyen fajta. Van neki egy olan ketrece ami a horcsogom ketrece volt csak most áttettem egy másikba. De a nyul ketrece csak 50*30.

2014. ápr. 19. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ha a piacon vetted akkor valószínűnleg 3-10 kilóig számíthatsz növekedésre!fényképezd le a nyuszit előről és oldalról,küldd el nekem üzenetbe vagy tedd ki ide is és megmondom!ha ide teszed ki mondd hogy nézzem meg mert elfelejtem :S Egyébként a ketrec az kicsi lesz,legalább a 100-as ketrec kell neki fajtától független!Mostanában van akcióban húsvét miatt a fresnapf-ban akcióban a ketrec! egyébként ha nem tudod feltenni a képet valami miatt mérd meg a nyuszi nyakától a faráig lévő távolságot illetve hogy meddig ér a hátára hajtva a füle és kábé akkor is meg tudom mondani hány kilóra számíthatsz!sok siker! :) és jó nyuszizást!
2014. ápr. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A ketrec mar most kicsi neki. Nekem 120x 60 as van a tengerimalackaimnak. Amint tudsz szerezz be nagyobb ketrecet.
2014. ápr. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

100 vagy 120 a kezdő méret nyuszik számára, bár nem írtad, hogy törpe vagy házi nyuszid van. Az 50x30-as méret talán hörcsögnek elmenne. Ez a méret már most állatkínzás szinten van, később még az oldalához is hozzá fog érni (majdnem), de megfordulni tuti nem fog tudni benne, nemhogy élni...

Minél hamarabb cseréld le, én már ma megtenném most még nyitva van minden, húsvét környékén (alatt, után) nagy ketrec akciók szoktak lenni több helyen is (pl Fressnapf).

2014. ápr. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ez a hörcsögöm ketrece!

Szegény nyuszi:-(

2014. ápr. 20. 17:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon kicsi..ráadásul a piacon tényleg valószínűleg házinyulat vettél, 120-as ketrec kéne neki, mert ez így kínzás, kinyújtózni se igazán tud egy akkora ketrecben.

Nézz utána rendesen a nyúl tartásának is.

2014. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!