Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » S. O. S! Nyuszis kérdés?

S. O. S! Nyuszis kérdés?

Figyelt kérdés
Ma egy napja hoztam el a törpenyuszim egy olyan tenyésztotol aki nem szeliditette meg a kisnyuszit.(5hetes) Nagyon felos, ha meg akarom simogatni elugrik tolem. Ma kivettem a ketrecbol es egy ideig jol elvolt baratkozott de utana amikor felvettem visitott. Meg tudom szeliditeni valahogy? Nagyon szeretnem! Es az normalis hogy sokat alszik? Koszonom annak aki valaszol.
2014. ápr. 20. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyém is ilyen volt, meg is harapott nagyon sokszor. sokat foglalkoztam vele és egy idő után "hozzám szokott" és mostmár ő bújik oda hogy simogassam:)
2014. ápr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az hogy sokat alszik,az szerintem normális,hiszen még elég fiatal.Megszelidíteni úgy tudod,hogy sokat legyél vele,hogy megszokjon téged,utána már nem fog félni.És még egyenlőre ne nagyon vedd fel,csak simogatsd.Lassan majd megszelidül,meglátod..
2014. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat! Nektek kb. mennyi ido alatt szelidult meg?
2014. ápr. 20. 13:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi, meg kell szokja az új helyet is és téged is, egyelőre ne fogdosd, adj neki enni, legyél mellette, kell idő míg megszelidül.
2014. ápr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

5hetesen még nem is kellett vna,hogy odaadja..

a nyuszik napközben kevésbé aktívak,mint késő délután/este,illetve kora reggel.

sok nyuszi azt sem nagyon tűri,hogy emelgessék,enyém sem.

csak ülj a földre,majd odamegy,idő kell neki.

enyém gyorsan megbarátkozott velem,miután hazahoztam másnap már rágta a ketrecet mikor meglátott,hogy engedjem ki,aztán nyalogatni is elkezdett.:D

2014. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!