Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Igaz, hogy a vadászgörényekkel...

Igaz, hogy a vadászgörényekkel min. Napi 2-3 órát kell foglalkozni, különben kezelhetetlenek lesznek?

Figyelt kérdés

arra gondolok, hogy ha mondjuk hagyom egy napig magában "bedurran"-e az agya, elkezd-e rombolni stb.

a másik ami ijesztő, hogy ugy hallottam hogy elmegyek nyaralni nélküle, mondjuk 5 nap, és mire hazajövök annyi volt a szelidítgetésnek...harap, karmol stb.

köszi a válaszokat


2008. júl. 26. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát egy nap alatt biztosan nem. Ha már 5 napig utazol el,akkor már kezdhet elvadulni. De nem is szabad 5 nara magára hagyni. Az ajánlom,hogy mindennap foglalkozz vele,ígyelkerülhetők az agresszivitási megnyilvánulások. Üdv. Charlotte
2008. júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kösz a választ. most épp az a dilemma, hogy legyen-e egy görényem. aranyos meg minden, csak beszélnek le róla...
2008. júl. 26. 21:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már egy éve van görim... és igen, a napi 3 óra foglalkozás az ideális, hogy ne legyen gond.

Bár a suli és munkamellett sokszor nem jut ennyi időm rá, de azért 1 óra kint létet mindig összehozok neki. Ő már megszokta:) De azonkívül mindig beszélek hozzá és kényeskedik nekem. :)

Persze volt már, hogy elmentem én is több napra, akkor anyukám etette őt és foglalkozott vele, minimálisan.

Olyankor nem idegbeteg lesz, hanem inkább befordul, depis lesz. Nem hajlandó enni, inni. De ahogy hazajövök és visszaáll minden abba a körforgásba, ahogy megszokta a kis szervezete a napi életvitelt visszaáll:)

Legalábbis az én görim hozzám rendkívül alkalmazkodik. :)

2008. aug. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
- visszaáll :D
2008. aug. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. lehet megprobálkozok vele :)
2008. aug. 11. 13:11
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ennyi idő alatt bevadulni biztos nem fog.de napi 1 óra a minimum amit foglalkozni kell velük.
2008. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!