Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiszökött a hörcsögöm. Mit...

Kiszökött a hörcsögöm. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A baratnöm hörcsöge de én vigyázok fá míg ő elutazott,

Eddig minden rendben volt de tegnap este kiszökött az anya reggel mikor elmentem még hallottam hkgy motoszkál de any nem engedte hovy itthon maradjak megkeresni így elmentem suliba mikor hazaértem gyorsan rakgam egy kis tálkába kaját és a kishörcsögöt akváriumostol leraktam a földre hátha meglátja és visszamegy. De mivel nekem gipszkartonozvavan a szobám ezért gondolkodtam rajta hogy a falba is bemehetett. Mit ccináljak engem kinyirnak ha nem lessz meg a höri.

Mostmár egyáltalàn nem hallom hogy kaparna.



#hörcsög #szökés #gipszkrton
2014. ápr. 23. 14:19
1 2
 1/16 acelsziv ***** válasza:
100%
szerintem csak alszik. Éjszakai állat.
2014. ápr. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
keríts egy macskát, az megtalálja :)
2014. ápr. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Amugy van macskánk csak az udvaron :D

De nem akarok élve nyúzott lenni

2014. ápr. 23. 14:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Na de azt biztosan tudod, hogy a szobádból nem ment ki? Rendesen záródik az ajtód, és nem volt nyitva? Mert akkor nincs nagy vész, csak várni kell türelmesen.

Tegyél néhány csörgős zacskót azokba a pontokba, ahonnan általad hozzáférhetetlen helyekre be tud menni, pl. fal és szekrény közötti hézag elé, vagy az általad említett gipszkartonhoz, ahol rés van... Hogy mikor kijön, akkor zajt csapjon és meghalld... Éhes lesz és előbújik...


ha meg kiment a szobádból, akkor van inkább gáz, akkor már bevonhatod a családot is a türelemjátékba, de ha az udvarra is kiment, akkor viszont sose fogod megtalálni...

2014. ápr. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mikor elmentem itthonrol akkor figyeltem rá hogy becsukjam ag ajtót szoval szerintem még a szobán van de este nyitva volt az ajtó
2014. ápr. 23. 14:47
 6/16 Dalma1997 ***** válasza:
rakj hörcsögkaját a szoba közepére és mellé egy wcpapír gurigát..amikor kimegy kajálni a wcpapír gurigába is biztos belerágcsál és azt valószínűleg hallani fogod, akkor kell lecsapni rá.
2014. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak?
2014. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ennek mi köze van a hörcsöghez?
2014. ápr. 24. 17:20
 9/16 anonim ***** válasza:
az hogy ismerek valakit, neki is van kinti macskaja, akvariumos hörije, amire azert vigyaz mert a baratnoje elutazott.
2014. ápr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Előjött, megtaláltad?
2014. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!