Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért tombol a törpenyulunk?

Miért tombol a törpenyulunk?

Figyelt kérdés

Három hete került hozzánk egy orszlánfejű törpenyúl,most két hónapos.Normális dolog-e, hogy ha a ketrecébe bezárjuk rágja és rángatja a rácsot, mint egy vadállat.Pedig elég nagy a ketrece, hogy kényelmesen játszhasson és ugrálhasson benne és naponta ki is engedjük amikor itthon vagyunk,néha órákra is.De sajnos nem tudunk rá mindig figyelni, és néha be kell tenni a ketrecébe mert ha kint van, akkor mindent megrágcsál.

De iszonyatos robajt csinál a tombolásával és én még nyúlnál ilyet nem láttam. Normális dolog ez?


2014. ápr. 23. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, normális, kint jobban érzi magát. Ne hagyd magad, mert a fejedre nő. Ha nekikezd, takard le a ketrecét, hogy ne lásson ki, és ne szólj hozzá. Ha abbahagyja, vedd le róla a takarót, és simogasd meg. Csak akkor engedd ki, ha nem követelőzik, egy idő után rájön mi a szitu, és kisbárány lesz. :-D
2014. ápr. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Normális, igen. Nekem is ezt csinálja, pedig reggel fél nyolctól este 11-ig minimum kint van. Nálam is az vált be, amit az első is írt: letakarom ketrecét. Olyankor abbahagyja és hallom, hogy szénát rágcsál meg a fogkoptatóval játszik, de a ketrecet nem rázza. Igy nyugisan telik az éjszaka is :)
2014. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 imolanna válasza:
Sziasztok! Az én nyulam a golyós önitatót cibálja (meg am iszik is belőle), ebből lenevelhető valahogy? Illetve a széna adagolót meg "ássa", fogadjam el, hogy ilyen, vagy van valami trükk, amitől abbahagyja?
2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 imolanna válasza:
erről*
2014. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!