Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van a hörcsögöm hasán egy...

Van a hörcsögöm hasán egy kemény nagy pukli. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Látszólag semmi baja, szaladgál, vidám... de engem még is idegesít, hisz biztos fáj neki.

Dzsungáriai törpehöri. 1,5 éves múlt (nálam)

Kb. 1 hónapja volt tályogja, leesett a házáról és eltört a kicsi lába.. de meggyógyult.

Most meg ez :(


2014. ápr. 25. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz, ő biztos tudni fogja mit kell tenni. :)
2014. ápr. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a korábbi válaszolónak, látatlanban még egy orvos sem tudná azonosítani és kezelni. Vidd el állatorvoshoz és mutasd meg neki.
2014. ápr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, mindenképpen elvisszük, majd 3ra! Csak azért tettem fel a kérdést, hátha addig valaki mond valamit.
2014. ápr. 25. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
daganat :(
2014. ápr. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dalma1997 ***** válasza:
na mivan a hörivel? Orvos mit mondott?
2014. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én dzsungáriai törpehörim most lesz másfél éves és neki is most van egy ilyen csomó,és semmi más tünet nincs, úgyhogy nagyon várom a válaszod, hogy mit mondott a doki!!!
2014. ápr. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Csütörtökön vettem észre rajta a puklit, de kedve jó volt, étvágya is, mozgása sem változott.

Pénteken sem volt más tünet, csak a pukli. Délután vittük orvoshoz, azt mondta, nagy valószínűséggel daganat, amit előre nem tudott megmondani, hogy hogyan fog hatni rá, 99%-ban halál egy ilyen kicsi állatnál, és a műtétet sem élné túl.

Szombaton délelőtt szintén semmi baja nem volt, futkározott, aktív volt, bújt. Délután 1kor is ugrált, és jött volna ki.

Aztán háromnegyed5kor, amikor bejöttem a szobámba, feküdt a mókuskerekében, és harapta a vasat. Láttam, hogy valami nincs rendben... szegénykém már nem tudott mozogni. A kezemben tartottam, haldoklott.. Több mint fél órát szenvedett.. Visszatettem a helyére, nagyon küzdött, szenvedett... Én pedig tehetetlen voltam. 5perc múlva feladta. Valahogy nem akart a kezeim között meghalni.

Arany élete volt... és már nincs többé. Most már nem adhatok neki finom falatokat, nem fog reggel ugrálni a ketrecben amikor felkelek, hogy vegyem ki, nem rágja szét többé a csizmámat... Olyan üres lett minden. Nagyon hiányzik. Másfél év alatt annyira a szívemhez nőtt, hihetetlen, hogy nincs többé. Nagyon megviselt. Elképesztő, hogy lehet szeretni egy ilyen kis állatkát....


[link]

2014. ápr. 27. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!