Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Patkánytartók! Mi lehet ez? (...

Patkánytartók! Mi lehet ez? ( beteg a patkányom )

Figyelt kérdés

2 lány patkányom van,most már 3 évesek. Semmi bajuk nem volt sose, és most te látszik rajtuk, életvidámak, kergetőznek, jól esznek, kis virgoncok.

Viszont pár napja észrevettünk mindegyik hasánál 1-1 csomót. Daganat félét. Tudom sajnos ennyi idősen már kockázatos a műtét. Utána olvastam, hogy gyakori betegség ez náluk,de ami nagyon fura, hogy eltűnik a daganatuk, és aztán 2 nap múlva teljesen máshol bukkan elő megint egy. Először a combja belső felénél volt az egyiknek, olyan borsó méretű vagy kicsit talán nagyobb. Figyeltünk rájuk, a viselkedésén nem vettük észre, és fájdalom se biztos,mert nem adnak ki hangot, ha tapogatjuk a csomót.

2 nap múlva eltűnt, egy napig nem volt sehol neki.

ma pedig a mellső lábánál előjött egy elég nagy.

Semmi ilyenről nem hallottam még,szóval nagyon nem értem ,mitől lehet ez.

ez mindkettő patimnál így van.

Van valami ötletetek esetleg? Ha ez daganat,miért "mozog"?



2014. ápr. 25. 12:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nagyon komoly dolog! :O A műtéthez soha nem idősek, egyszerűen csak szakállatorvoshoz kell fordulni, aki gázzal altat! Mindenképpen nézesd meg őket, mert nem játék amit leírtál, volt nálunk is ilyen. Ezek közül valahova vidd el őket, ők régóta patkányoznak és egzotikus kisállatokra vannak szakosodva:

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. ápr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!