Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ehet a Dzsungáriai törpehörcsö...

Ehet a Dzsungáriai törpehörcsög retek levelet?

Figyelt kérdés
Mert például azt olvastam, hogy a sárgarépának a levelá számukra mérgező de a retek levélről nem találtam semmit

2014. ápr. 26. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Dzsungária az hol a retekben van?
2014. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
nekem is volt és a miénk ugy ette mint a nem tom mi nagyon szerette és nem lett tőle semmi baj amugy ha van kérdésed a dzsungáriai hörikröl megadhatom az email cimemet ha szeretnéd
2014. ápr. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A második válaszoló egy csomó kérdéshez hülyeséget ír, látszik, hogy tapasztalatlan ilyen témában. NE adj neki, inkább gyermekláncfű levelet és tyúkhúrt kapjon, azt szabad, és szeretik is. :)
2014. máj. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na most akkor nem lehet adni neki? mert nem szeretném ha e miatt halna meg
2014. máj. 14. 23:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Adj neki tyúkhúrt meg gyermekláncfüvet, az mindenhol van, nem nehéz megtalálni. A retken kívül van egy csomó étel, ami közül válogathatsz.
2014. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!