Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valaki mondjon nekem Dunaujvar...

Valaki mondjon nekem Dunaujvarosban vagy a kornyeken allatkereskedest ahova bevesznek allatot!?

Figyelt kérdés
Van 2 tengeri malacom es nem tudok veluk mit kezdeni. Nem nottek hozzam igazabol mert nekunk is csak ugy odaadtak aztan meg kezhez sincsenek szoktatva. En probaltam de nem tudtam. Dunaujvaros kornyeken tudnatok mondani egy olyan allatkereskedest ahova be veszik oket? nagyon megkoszonnem kerlek segitsetek! Es bocsanat hogy nincs ekezet de telefonrol vagyok es maceras lenne.
2014. ápr. 29. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
apróhírdetés? apród . h u -n ami már olx. h u lett ugye, ott is van fent sok... felteszed hogy ingyen elvihető, szerintem találnál nekik gazdit :)
2014. ápr. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gyevickie ***** válasza:

Magyar Tengerimalac-Védő Egyesület. Igaz, ők főleg pestiek, de egy próbát megér, hátha.

www.tengerimalacok.hu

Állatkereskedésbe adni őket kvázi olyan, mint kutyát gyepmesteri telepre.

2014. ápr. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonok mindent talaltam nekik gazdat:) nagyon aranyosak:)
2014. ápr. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!