Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst javasoltok?

Milyen kisemlőst javasoltok?

Figyelt kérdés

Az van, hogy már 3 éve szeretnék gekkót, nem lehet. 2 éves pókot és kigyót is elfogadnék, nem lehet. Akkor maradok az emlősöknél.


Milyet ajánlotok? 12 éves fiú vagyok


napi 1-1,5 órát tudnék rászánni, mert 2 kutya mellett (3-at akarok de ez más téma) nehéz és még a tanulás is ottvan. De legalább nem unatkoznék :)


Tehát bármilyen kisemlős lehet, kivéve csinicslla,patkány és görény.


Leginkább valami törpenyúl lenne jó, de nem tudom milyen fajta



2014. ápr. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a Degu-t ajánlom szívből! Nagyon kedves, tanulekony, szelíd kis rágcsáló! Olvass utána! És még szép is!:-)
2014. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Degu, de abból kettőt kell tartani, mert egyedül depisek.

Törpenyúlból meg bármleyik jó, mindegyik nagyon aranyos és szerethető fajta. Nyuszit egyedül is tarthatsz, sőt egyedül is ajáőnlott tartani. nekünk oroszlánfejű van. ESténként van időnk fogalkozni vele, akkor simogatjuk, ő ugrál a lábunknál, szökdel, futkározik. De a nap többi részében elvan a maga kis világában, délután ha ki is nyitom a ketrecét, akkor ki se jön, úgyhogy a napi 2 óra esti bohózgkodás úgy látom elég neki. akkor jön ki önként a ketrecéből. de ez az egyéniségétől is függ. vannka bújósabbak is, meg van olyan kis magának való, mint a miénk :)

2014. ápr. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Pedig pont a patkányt javasoltam volna (mi a baj vele? :( ). De akkor javaslom az egeret. Van több fajta, aranyos állatkák, elvannak magukban is, kis csapatban érdemes őket tartani, kerekeznek, rágcsálnak, kijönnek a kezedre (ami elég csikis tud lenni, ha még nem szoktad meg), és picikék.

Mondjuk nem tudom, hogy kutyák mellett mennyire férnek meg a kisemlősök, ha még nem volt a közelükben.

2014. ápr. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!