Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszik társas lények?...

A nyuszik társas lények? Esetleg valakinek van tapasztalata hogy hogy viselkedik egy egyedül tartott nyuszi, mint ha ketten lennének?

Figyelt kérdés
2014. máj. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
A nyuszik társas lények, igénylik a szeretetet. Ez miatt is nem szoktak egyedül tartani nyuszit. Viszont az egyedül tartott nyuszi több figyelmet igényel.
2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell neki társ, sok esetben nem is bírják elviselni egymást. Nekünk két nyuszink van, de külön szobában tartjuk őket, mert különben harc van. Persze előfordul, hogy jól elvannak, akár egy ketrecben is élnek nyuszik, de az nem igaz, hogy ha ketten vannak, akkor kevesebbet kell foglalkozni velük.
2014. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is egyedül van a nyuszim és szerintem ha rendszereden foglalkozol vele nem lesz magányos. volt olyan h 1 hétre elmentünk (addig mamám vigyázott rá) és megsértődött h nem voltunk ott vele és egyszsrűen hátat fordított nekünk:D utána kiengeszteltük friss zöldségekkel/gyümölcsökkel/szeretgetéssel
2014. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is egy nyuszink van. No, ő pont olyan egyéniség, hogy köszöni, jól elvan a maga világában. Amikor még kicsi volt rengeteg játéákot gyártottam neki, játszani próbáltam vele, szeretgettem, simogattam, de ő inkább magában ugrált, sétálgatott a lakásban, búvóhelyeket fedezett fel magának, szó szerint le se tojt engem. Most 2 éves múlt, elfogadtam, hogy ilyen. Délutántól késő estig szabadon van, mert akkor vagyok otthon, és akkor jön oda hozzám, amikor ő akarja, akkor egy kis simizésre elkapom és huss, már ott sincs, megy a dolgára :-) Vidám, kiegyensúlyozott nyuszi, szerintem egyáltalán nincs társhiánya.
2014. máj. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!