Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen idő közönként adtok...

Milyen idő közönként adtok enni a dzsungáriai törpehörinek?

Figyelt kérdés
Minden nap vagy esetleg minden másnap és mennyit adtok neki és ugyan abban az időben mindig? a maradékkal mit kezdjek

2014. máj. 3. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden nap este szoktam de egy maréknyival két napig is elvan.Nem kell neki sokat adni,nem egy nagyevő állatka.A maradékot én benne hagyom ha száraz tápról van szó de ha almáról vagy más lédús gyümülcsről vagy zöldségről van szó annak a maradékát dobd ki mert egy idő után penészesedik.
2014. máj. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Maréknyi??

Egy dzsunginak 8 gramm eleségre van szüksége naponta, még ebből is tud raktározni... Minden este adjál neki ennyit plusz friss gyümölcsöt-zöldséget, a megmaradt magokat majd alom cserénél kiszeded, a megmaradt gyümölcsöket-zöldségeket minden nap szedd ki és tegyél be újat!

2014. máj. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
esténként egy kevés mag mellé néhány kocka uborka vagy paradicsom vagy alma és 3-4 naponta egy kocka sajt
2014. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Régebben reggel,este adtam az enyémnek egy fél maréknyi magot,de túl dagadt lett,ezért mostmár csak egy nap egy negyed zöldséget -gyümölcsöt adok neki. Kivétel a K betűvel kezdődő gyümölcs -zöldség !
2014. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!