Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1 anya és négy kicsi (19...

1 anya és négy kicsi (19 napos) dzsungáriai hörit belehet tenni egy rácsos ketrecbe?

Figyelt kérdés
Már folyamatosan ki mennek és az eredeti akváriumukban nem valami izgalmas az élet, ezért kicseréltem a helyüket az apukával, aki egy rácsos 2 emeletes kis ketrecben élt! Felmásznak a rácsra, leesnek, rágják! Félek, hogy valami bajuk lesz( Pl.: fenn akadnak, stb.) Előre is köszi!! :D

#hörcsög #rács #ketrec #hörcsög. kis höri #anya hörcsög #apa höri #apa hörcsög #fent akad
2014. máj. 5. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne! Még túl kicsik, nem szokná meg a helyváltozást, kölykökkel együtt+ nem örülne neki a mamai, hogy máshol találja a kölykeit, más ért hozzá..
2014. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtettem, hogy nem jó ott nekik és kb 2 perce vissza raktam őket! :D
2014. máj. 5. 15:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Majd a kicsiket válaszd külön, ha már 3-4 hetesek, mert nem tarthatók csapatban a dzsungik!
2014. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!