Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hasmenése van a tengeri...

Hasmenése van a tengeri malacomnak. Tápot és szénát adtam neki. Ezt a tápot már három hete eszi. Vizet szívesen issza. Milyen gyógyszert adjak neki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 26. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle képpen elkell vinni állatorvoshoz, ő fogja tudni csak hogy milyen gyógyszer kell, és hogy abból is mennyi. Az már valami betegség jele ha nem "szilárd" az ürüléke. ORVOS!
2009. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a tápja is ugyanaz, nem etettél mellé semmit, akkor lehet, hogy ő is elkapott valami vírust, szegény. Mindenképpen vidd orvoshoz (van ügyelet), mert a malacok nagyon érzékenyek, a legkisebb fertőzésbe is belehalhatnak! (Az én kisfiamnak is van malackája, de most betegek vagyunk, így nem simogatjuk, etetés előtt is alaposan kezet mosok, bár mondják, hogy a legtöbb betegség nem adható át, de jobb a biztonság :=) ). Kérlek, írd meg, hogy mit mondott a doki!
2009. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak hétfőn tudom orvoshoz vinni. Tegnap este kapott széntablettát és főt sárgarépát. Sok sok folyadékot még éjjel is itattam. Ma reggelre jobban lett. Még "beszélgetett" is. Reménykedem.
2009. dec. 27. 12:22
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor az én malacaimnak ment a hasuk, sosem érték meg a másnapot. HIába vittem el őket orvoshoz még első nap. Bár az lehet durvább volt, mint amilyen a te kismalacodnak van. Azért remélem meggyógyul. :D
2009. dec. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elvittük a malackát az orvoshoz. Kapott infúziót, gyógyszert

nincs lerobbanva az orvos szerint. Továbbra is reménykedünk.

2009. dec. 28. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!