Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Milyen fajta hörcsögöt vegyek?

Figyelt kérdés

Olyant szeretnék amit ha meglátok akkor nem egy egér vagy egy patkány jut az eszembe, mert azoktól ráz a hideg, azok elég sűrűn előfordulnak a házban, vagyis csak az egerek, és azoktól irtózom, de szeretnék egy szép kis hörcsögöt, ami nem egér és nem patkány formájú, és nincs farka, legalábbis nincs olyan farka mint egy egérnek vagy patkánynak.

ne legyen se túl picike, se valami nagy patkány méretű. szelídebb fajta legyen, amit akármikor meglehet fogni, de nem olyan pici hogy rögtön összetörik.

ne is legyen túl drága.

egy ketrec felszerelve amire szüksége van játék, mókuskerék, stb. mennyibe kerül? hörcsöggel együtt?


2014. máj. 13. 21:10
 1/7 anonim válasza:
100%
szerintem vegyél dzsungáriait. azok nagyon aranyosak. :) egy ketrec felszerelve változó neten nagyon olcsón hozzá tudsz jutni, én a mienket állatkereskedésbe 6500 ft-ért vettem és ebbe minden benne volt, a kerék,ház,ételes tálka és itató, mondjuk én vettem egy új kereket mert az nagyon le béna volt. Azonban láttam neten 5000ért mindennel mászócsövekkel játékokkal felszerelt fullos ketrecet is szóval változó. Hörcsögöt pedig ingyen is kaphatsz nagyon sokan kínálnak bébi dzsungáriai törpehörcsögöket. ha kicsit veszel akkor szelidíteni is könnyű. nem büdös, barátságos, szereti az embert és nincs olyan farka amire te gondolsz én ezt ajánlom:)
2014. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és ezek mennyire szeretnek zörögni éjszaka? mert anyám, apám szobája az én szobámból nyílik, és ők biztos nem csípnék ha éjszaka elkezdene kotorászni a forgács között, meg szaladni a kerékben.
2014. máj. 13. 21:29
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy éjszaka ezek szeretnek aludni? és akkor ezeknek nem vészes a szaguk?
2014. máj. 13. 21:29
 4/7 anonim válasza:
100%
a szag egyáltalán nem vészes. én 2 hetente takarítom de még akkor se érzek semmit csak a komfortérzete miatt teszem. zörögni mind zörög valamilyen szinten mert éjszakai állatok., de lehet kapni csendes kereket azzal elvan. de nem mondom h nem hangos soha de azt lehet h pl éjjelre átcsoportosítod a fürdőszobába
2014. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is dzsungáriait vegyél, inkább tenyésztőtől, ha gondolod megadhatok pár tenyésztőt, ha privátban megírod merre felé laktok, vagy merre tudjátok átvenni.

Szaga nincs, helyes takarítás mellet.

Éjszaka hangos, mert éjjeli állat, de minden hörcsög ilyen, ha hörcsögöt akarsz ezzel számolnod kell. Persze lehet olyan kerekeket venni, amik halkabbak, de semmi sem garancia, hogy teljesen csöndben maradjon.

Az első jól leírta az árakat, tenyésztőnél egy dzsungi höri 600-3000 Ft. között van. :)

2014. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Én árulok terráriumot is, és ketrecet is dzsungáriai törpehörcsögök részére, ha érdekel. :) Szegeden megoldható az átvétel, viszont postázni nem tudom. :P
2014. máj. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

ja és dunakeszin található

én vagyok az előző válaszoló

2014. máj. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!