Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem tudom normálisan...

Miért nem tudom normálisan kimosni a nyuszim ketrecét?

Figyelt kérdés
Van egy kis nyuszim, sajnos a wc-t még nem használja, szoktatás alatt van, így a ketrecébe össze vissza pisil. Mindig takarítom, de észre vettem, hogy nem tudom rendesen kimosni (használtam már pici hipót is) de mindig pisi szagú marad, és kicsit sárgás lett az a rész a műanyagon. Mivel tudnám normálisan kitakarítani, hogy szagtalan legyen?

#pisi #WC #nyúl #nyuszi pisi
2014. máj. 16. 14:32
 1/6 anonim válasza:
Túl ammóniás a pisi! vagy vidd el orvoshoz vagy igyon többet! mert lehet hogy beteg!de ink kérdezd meg egy orvostól!
2014. máj. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annak nem lehet köze,hogy mivel forgáccsal béleltem ki a sarkokat, az nem teljesen szívja be a pisit,és ezért ilyen a műanyag alja? :/
2014. máj. 16. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ecetes forró víz, szódabikarbóna lehozza a foltot. Hypot nem kellene használni, és más vegyszert sem. Forgá s helyett pedigg fapelletet használj.
2014. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónás, vagy mosószódás langyos vízzel való kefélés lehozza.
2014. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. máj. 16. 21:45
 6/6 anonim ***** válasza:
És kiegészítve a fenti jó tanácsokat (ecetes, forró víz, fapellet alomnak): hagyd el a sarkok forgáccsal való kibélelését. Nálunk most van 2 hete a nyuszkó, mivel nagyon pici volt a szénát a ketrec egyik sarkába csak letettük az aljába. Na arra ment a pisi, kaki minden. Aztán pár nap alatt megelégeltem a fél óránkénti ecetezést, széna a szénatartóba, kieceteztem az egész alját a ketrecnek, azóta nyuszink csak a wc-re jár, bogyót is alig hagy el a ketrecben, a lakásban meg semmit sem! :)
2014. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!