Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma elhunyt a tengerimalacom...

Ma elhunyt a tengerimalacom de ügye mivel társas lény ezért volt társa vegyek neki új társat?

Figyelt kérdés
3 éves volt szegénykém a társa is 3 éves úgy gondolom,hogy kell neki társ ügye?

2014. máj. 19. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, 2-3 héten belül, mert depressziós lesz.

De mindenképpen nála fiatalabbat válassz, mert úgy könnyebben elfogadják egymást, nem lesznek viták a hierachiából.

2014. máj. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki :)

Mielőtt összeengeded őket mosd át a helyét ecettel, hogy 'semleges' terület legyen nekik

2014. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Még nem vettem neki társat de kifertőtlenítettem mindent.


Köszönöm a válaszokat!

2014. máj. 20. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne vegyél. Fogadj örökbe. Már hazánkban is van egyesület aki a tengerimalacok (újbóli)gazdihoz kerülésében segít. (És vannak olyan jófejek, hogy az ország különböző pontjaira segítik a malacka eljutását.)
2014. máj. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem egy malacot befogadta meg minden jó és boldog a történtek ellenért ( én nem vagyok boldog de a malac a első)
2014. máj. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!