Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögöm sajnos mai nap...

Hörcsögöm sajnos mai nap végleg elment. Az általa lévő űrt szeretném majd pótolni és új hörit venni. A házikót, létrát egyebet le kell cserélnem? Az új hörit nem fogja megzavarni, a másik általi szag amit maga után hagy?

Figyelt kérdés

kitisztítom a helyét, de azért az állatok így is érzik egymást szagát.

vagy mindenképpen célszerű mindent lecserélni


2014. máj. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ miből vannak a cuccok amiket vettél. Ha a ház, létra műanyagból van akkor elég jó erősen lemosni, ahogy azt a helyével tetted. Szerintem ez a legcélszerűbb.


Ha fából van a ház az már lehet problémás, az első hörim a háza mögötti részt választotta ki "alomnak", hiába raktam máshova akkor is oda ment pisilni, így a faház mondhatni beszívta az illatát az előzőnek.


Sőt a második hörim után új kereket is kellett vennem, mert a harmadiknak nem tetszett, pedig előtte kettő másik is használta egymás után, mégse zavarta őket a dolog.

2014. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem első körben tartsd meg az első válaszoló jó tanácsát és moss el forró vízzel mindent, végül pedig bízd az egészet az új hörcsögödre. Ha úgy látod, hogy nem tudja elfogadni a helyét, akkor vegyél neki új kereket, házat stb. Jó hörcsögmókát! :)
2014. máj. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elmosod, és ez elég is. Nálam ugyanez volt a probléma, de elöblítettem mindent, és az új höri sem zavarodott meg. :)
2014. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!