Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hétfőn elhunyt a tengerimalaco...

Hétfőn elhunyt a tengerimalacom és mivel ketten voltak ma vettem keni egy társat nagyon kergetőznek és harapdálja a új malacot a mostani társa mitől lehet vissza kéne vinnem?

Figyelt kérdés
3 éves a malac mostani pár hetes max 1.5 hónapos itt olvastam,hogy nem lesz gond most akkor gond van vagy nincs ?

2014. máj. 21. 13:37
 1/7 anonim válasza:

Nem nagyon értek ehhez, de próváld meg úgy esetleg, hogy, ha van 2 ketreced külön teszed őket, de a két ketrec legyen egymás mellett! Aztán, ha úgy gondolod, tedd őket egybe.

Viszont, azt nem írtad, hogy milyen neműek...

2014. máj. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oppá tényleg.. 2 kisleány ( és leány is volt ki elhunyt :( )
2014. máj. 21. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
dominál...az én tengerimalacom is egy összeférhetetlen disznó! én már csak tudom milyen egy igazi vad malacka...van társa de akartam még egy malacot (egy hónaposat) de Szöszi mindkettőnek neki esett! a normális társának és a kicsinek is. (ő lett volna a harmadik malac akit próbáltam hozzájuk szoktatni) a kérdésre válaszolva ne vidd vissza várj még 1-2 hetet. A mieinknek is kellett 2-3 hét mire összeszoktak :)
2014. máj. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Úgy történt az első találkozás,ahogy kell? Semleges helyen, pl előszoba,sok bújóval élelemmel? Mert nem szabad berakni a kicsit egyből a nagy mellé a ketrecbe! Akkor persze,hogy el akarja űzni.
2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pedig akkor hibáztam egyből a nagy mellé tettem kicsit fogocskáztak ( ki is fáradt a nagy ) sok kaját nem adtam elsőre mert féltem,hogy fájni fog a pocija de most eszi a magot rendesen...
2014. máj. 21. 17:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Az összeszoktatás aranyszabályai pontokba szedve, szakértőktől:

[link]


Keveset írtál, de abból úgy tűnik, hogy ezeknek egy részét biztosan nem tartottad be. Kezd újra ezek alapján az összeismertetést.

2014. máj. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hihetetlen de már összeszoktak jó van még egy kis félelem a picibe de 1.1 kg malac mellet én is félnék főleg ha alig vagyok fél kiló.


Köszönöm a válaszokat.

2014. máj. 23. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!