Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyit és mit ehet egy...

Mennyit és mit ehet egy kölyök tengerimalac?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem vagyok jártas a tengerimalac tartásban. Mit adhatokk neki enni? Sok helyen utána olvastam már de amit az egyik oldalon tiltanak azt a másik helyen ajánlják. Szénát, uborkát, répát, almát és tápot kap álltalában meg persze mindig van vize. Olvastam hogy lehet neki adni lóherét, füvet. Szedtem is neki azóta ez a kedvence és bármennyit képes enni belőle. Ő tudja hol a határ vagy nem szabad neki sokat adni? A másik hogy mossam és szárítsam ki egy kicsit vagy frissen szedve elé lehet rakni? Mert erről is hallottam hogy frissen adva felpuffaszthatja de sokan viszont az udvaron is legelni hagyjáknőket. Milyen fű féléket ehet még ami az udvarban álltalában fellelhető?Köszi a segítséget!

2014. máj. 21. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Két helyről érdemes tengerimalac kérdésekben tájékozódni, és mindkettő kiemelten foglalkozik a témával:

-gemon oldala

-(magyar) tengerimalac egyesület (facebook, honlap)

Rengeteget kérdeztél, ezekre túl hosszú lenne egy válaszolni, de ezeken a helyeken ezekre mind szakszerű választ kapsz.

2014. máj. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :-)
2014. máj. 24. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!