Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányom evett a szappanból...

A patkányom evett a szappanból, lehet belőle valami baja?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy hülyén hangzik:D ki voltak engedve a szobámban és véletlen otthagytam az asztalon egy szappant, amiből az egyik elkezdett lakmározni. Lesz valami probléma belőle? Amúgy nem sokat evett, max. 1-2 harapás

2014. máj. 21. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
:D Gondolom nem annyira egészséges tekintve, hogy mi se harapunk bele egyik-másik illatos szappanba :D Szerintem hívd fel az állatorvost, és elnézéskérés közepette, hogy este zavarod (igaz ügyeleti orvos úgy képzelem, hogy van) és kérdezd meg, mit kell ebben az esetben tenni.
2014. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem lesz tőle semmi baja, a vadonélő patkányok is olyan dolgokat esznek meg ami számunkra még emészthetetlen is lenne... maximum fingik tőle pár illatosat:) nyugodj meg, de lehetőleg ne etesd azért ezzel :)
2014. máj. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!