Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Höri altatása. Ugye jól...

Höri altatása. Ugye jól döntöttem?

Figyelt kérdés

Nagyon nagy daganat van a lábán. Az állatorvos, akihez hordtam, azt mondta, hogy nézzem, és ha rosszabbodik, vigyem vissza.


Ma voltam nála, közölte, hogy nem lehet műteni, és "ha humánus akar lenni, akkor verje fejbe, hogy ne szenvedjen".

Jól lehordtam mindennek, majd zokogva jöttem ki, én imádom ezt a kis jószágot.



Felhívtam egy másik állatorvost, elmondtam neki mindent, és végül úgy döntöttem, hogy altassák el. Eszik normálisan, kerekezik is, de a beteg lába nem olyan, mint kellene.

Borzasztóan sajnálom, de tudom, hogy nincs értelme műteni, két és fél éves már. Nem akarom, hogy tovább szenvedjen. Ugye jól döntöttem?



2014. máj. 21. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
jól döntöttél ha életben hagyod lehet hogy tovább terjed és csak szenved így legalább szép élete volt
2014. máj. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt daganatos hörcsögöm. Ha még evett és nem vonakodott, akkor még lehetett volna hagyni. Én csak akkor altattam volna el, ha látom, hogy tényleg szenved.
2014. máj. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen használja a jobb lábát...

Még él.

2014. máj. 23. 21:18
 4/4 anonim válasza:
Elszomorítóan elkeserültem azon amit írtál. Szegény hörcsögöd. Jól döntöttél ,hogy elaltattad így tényleg szépélete volt és nem hagytad szenvedni. Rettenetesen sajnálom és ne búsúlj vannak cukibbnál cukibb hörik. Tényleg részvétem szia. :(
2014. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!