Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tud mindegyik törpenyuszi...

Tud mindegyik törpenyuszi "csipogni"?

Figyelt kérdés

Van két nyuszim. Az egyik lógófülű (Bolyhos), a másik nem (Tappancs):)

Mindketten nagyon aranyosak.

Tappancs nagyon sokszor csipog és jelzi, hogy jól érzi magát (evés, ivás, simogatás közben). Nagyon barátságos mindenkivel, nyaldos állandóan. Ő amúgy lány nyuszi.

A másik nyuszink fiú, de ő nem barátkozik ilyen könnyen. Sokkal nyugodtabb természetű, de ő is kifejezi a szeretetét azzal, hogy nyaldos, miközben simogatjuk. Bár ő nem nyal össze mindenkit, csak engem és a barátom. Tehát akik naponta gondozzák, etetik, simogatják.

Ő volt az első nyuszink és talán 1x-2x hallottam őt csipogni: miután megérkezett a lány nyuszi és eltelt pár nap (bár az ő csipogása kicsit másabb volt - bátortalanabb, kicsit rekedtes). Én arra gondoltam, hogy megpróbálja ellesni tőle a csipogást:)

(amúgy is sok dolgot tanultak egymástól)

Szóval a kérdésem tehát az, hogy tud mindegyik törpenyuszi "csipogni"?

Nektek mi a tapasztalatotok?



#csipogo nyuszi #cooing rabbit #cooing bunny
2014. máj. 25. 09:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Igen, tud mindegyik. Bár konkrét csipogó hanggal az anyjukat hívják a fészekben.

Az udvarlás zümmögő hanggal jár, ha pedig ideges, akkor morog-röfög. Ha sikít, akkor retteg.

2014. máj. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!