Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam 4 nagyon picike...

Találtam 4 nagyon picike sünit (kölykök) a kertben és figyeltem mikor megy az anyjuk de egész nap nem jött és annyira "nyávognak" szegények mit csináljak velük? Adjak nekik enni? Ha igen mit? Vagy mit kezdjek velük? Úgy sajnálom őket!

Figyelt kérdés

2014. máj. 27. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Adhatsz nekik állatkereskedésben árulnak lisztkukacot, azt eszik meg leghamarabb, mert attól még a kölyök sünik se félnek. De ha nem muszáj ne járkálj arra, mert lehet az anyja miattad vagy a szagod miatt nem mer visszamenni. A sünik éjszakai állatok, talán este megolódik a gond.

Ha holnap is magányosnak látszanak kérd ki egy állatmenhely tanácsát, pl. ma a Noéhoz is vittek be süniket.

Azt viszont jobb tudni, hogy a sünik nem tudják feldolgozni a laktózt, így a közhiedelemmel ellentétben nem használ, hanem méreg számukra a tej!

2014. máj. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tojást, vagy főtt csirkehúst is lehet adni nekik.

[link]

A sün szülők szerintem annyira nem félnek, azaz egy már megtámadott engem és röfögött is hozzá. Persze attól még lehet hogy ez egy félősebb anya.

2014. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy kell megszólítani a sünit, mire hallgat? Nyitottam egy ilyen topicot, de senki nem tudta. Hátha Ti tudjátok.
2015. máj. 30. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!