Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam a kertben 3 kis...

Találtam a kertben 3 kis sünit, mit csináljak velük? Felnevelhetem őket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
A süniket ott kellett volna hagynod ahol megláttad őket. Az anyjuk visszament volna értük.
2014. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az anyjukat elvitte a róka..legalábbis egy részét :(
2014. máj. 31. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát házba ne tartsd max. ott ahol találtad nevelgesd őket a tejet asszem szeretik de a google a barátod. :D De a term. élőhelyüktől ne foszd meg őket.
2014. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem lehet nekik tejet adni, laktózérzékenyek.

Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mennyi idősek lehetnek. Nyitva van a szemük, valamivel kisebbek, mint a tenyerem. Csipognak meg puffognak, nagyon aranyosak. Beraktam őket egy nyúlketrecbe.

2014. máj. 31. 17:08
 5/14 anonim ***** válasza:
7%
Ember ketrecbe? Gratulálok lehet, hogy a tej hülyeség volt de akkor is egy ketrecbe? Bár a fene se tudja, lehet egyedül elpusztulnának. Etesd őket rendszeresen naponta többször és ha kicsit idősebbek lesznek akkor azért engedd ki őket! Had éljék az életüket. Google nézt meg mit esznek a sünik. :D
2014. máj. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

[link]


Tej tényleg hülyeség volt, de a víz és stb. :D

2014. máj. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem, el kell vinni őket sün mentőknek vagy állatmenhelyre. A süniknek mérgező a laktóz, magyarul a tej...

A hazánkban őshonos süni, védett állat nem szabad befogni, és otthon nevelni.

2014. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Sötétedés után kirakom a mamának őket, hátha jön. Ha meg nem, akkor lesz sünmetők, stb.
2014. máj. 31. 17:30
 9/14 anonim ***** válasza:
De nem azt mondtad, hogy az anyjukat elvitte a róka? a teteme egy része visszajön értük?
2014. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
5%
Föl, abszolút! Pelenkázásnál vigyázz majd, továbbá a befogadott sünöknél, magas a diszlexia veszélye, ez iskolában gondot okozhat!!
2014. máj. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!