Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyuszi! Szeretnék tájékoz...

Törpenyuszi! Szeretnék tájékozódni és tapasztalatokat olvasni velük kapcsolatban. Merjek-e vállalni egy törpenyuszit?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék egy törpenyuszit..igazából már hetek óta kinéztem egy bizonyos nyuszit első látásra szerelem.Viszont az alapvető szükségleteken kívül étel,ital,alom ketrec (néha az udvarban is szabadon tudnám engedni napi egyszer).

Azt szeretném tudni mennyire igényli a törődést olyan szinten, hogy játsszon vele az ember vagy csak elvan ott magában ha néha megsimogatják,beszélnek hozzá?Van egy kiskutyám és egy kiscicám elég játékosak bár most már egyre jobban elvannak egymással..de azért igénylik azt, hogy én is foglalkozzak velük labdázni stb..Mennyire időigényes egy ilyen kis nyuszi?Nyugodt állatok-e illetve van-e valami amire különösen kéne figyelnem nála ami akár az egészségügyi állapotára utalhat stb.. Bocsi a hosszú kérdésért csak tényleg nagyon szeretném de felelőtlenül nem szeretném megvenni,nem szeretnék rosszat neki.


2014. jún. 4. 11:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Keress rá a Wonder Bunny tenyészet honlapjára, ott minden le van írva, amit tudni szeretnél :) Nézz át minden egyes menüpontot, többször is, aztán dönts! A nyuszi is igényli a foglalkozást. Èn is szeretnék majd egy picurkát, én reggel is kiengedem majd játszani meló előtt, este meg egészen lefekvésig bandázunk majd :) Akkor fog igazán szeretni és ragaszkodni Hozzád, ha érzi a Te szeretetedet és ragaszkodásodat. Sok sikert! :)
2014. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Épp itt van egy ilyen hasonló kérdés. az ottani válaszok is hasznosak lehetnek számodra.

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kisemlosok__5740642-h..

(én az ottani kérdés 3. válaszolója vagyok)

2014. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
üdv. nekem most születtek 5 napja 4 kis ny oroszlánfelű törpenyuszi ha kell egy akkor ír a juhasz.lili@freemail.hu-ra hol laksz?
2014. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Mindent végigolvastam,köszönöm a válaszokat ma már hivatalosan és az én kisnyuszim :) Dobi lett a neve :)
2014. jún. 5. 12:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? És színű? :)
2014. jún. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oroszlánfejű,fekete és egy kis pamacsban fehér a nyakánál
2014. jún. 5. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Óó, biztos nagyon édes :) Hogy hívják?
2014. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kérdező írta, hogy Dobi :)
2014. jún. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

ő az :)


[link]

2014. jún. 19. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!