Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlős illene hozzám?

Milyen kisemlős illene hozzám?

Figyelt kérdés
Olyat szeretnék, akár egy nyúl: olyan, aki őszintén szeret, és elengedhetem a lakásban felügyelettel, követ, és lehet vele játszani. Nyúl most nem jöhet, két hete halt meg ismeretlen okban az utóbbi, és nagyon fáj :( Nem tudnék új nyuszit úgy gondozni... De később szeretnék egy ilyen fajtát, aki szeret engem és törődik is, mert ő ilyen volt, a nyulak ilyenek, ugye. Tud valaki ilyesmit? Egér nem jöhet, meg hörcsög, anya nagyon fél tőlük. Csincsilla is van, de az inkább szökik, minthogy odajöjjön hozzám és bújjon... Kérlek segítsetek!

2014. jún. 7. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy kiscica:)
2014. jún. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A macskák iránt elvesztettem egy kissé a bizalmam, a mostani katasztrofális. De, lehet, hogy a menhelyről vagy ilyesmi... Köszönöm a választ.
2014. jún. 7. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:

Esetleg vadászgörény.

Bár az pénz és időigényes. Meg annyira nem kicsi. :D

2014. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy toy kutya? Mármint toy méretű
2014. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja, igen. A vadászgörény sem, anya tőlük is fél... Pedig az jó lenne :)

Toy kutyus sajnos nem létezik, továbbá biztos nem fognak anyuék kiadni 100.000-ft-ot, csak úgy, max. ha ballagnék vagy ilyesmi. De az még pár év.


:(

2014. jún. 7. 18:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Menhelyen szerintem találnál olyan felnőtt kutyát, ami elég kicsi. : )
2014. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Már miért ne létezne toy kutya?

[link]

2014. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg tengerimalac?
2014. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Épp most akartam a tengerimalacot javasolni, szerintem ő lenne az ideális számodra :) Nem túl nagy, de nem túl kicsi, szőrös és nincs farka, így anyud sem borulna ki tőle. Kedves, aranyos, lehet vele játszani, bár kicsit ijedős. Ő is szociális állat, én két nőstényt tartanék együtt, velük nincs sok baj. Az ivaros hímek gyepálják egymást.
2014. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!