Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Valami történt exem hörcsögéve...

BagladiMartin kérdése:

Valami történt exem hörcsögével mi lehet az?

Figyelt kérdés
Ma felhívott sírva a volt barátnőm, hogy valami baj van a hörcsöggel azonnal átfutottam h megnézzem mi a gond, és amikor kihozta elém a kis hörit véres volt az orra alatti bőr magyarul a "felső ajka" .. és folyamatosan vakarta vagy tépkedte azt, meg nyomkodta a pofa zacskóját, de a hörcsög orra alatt bevolt keményedve az a rész amit tépkedett.. Mit tudnék tenni? Nagyon fontos segítsetek! Köszönöm!!

#hörcsög #probléma #talánfertőzés
2014. jún. 9. 02:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem vigye'tek a'llatorvoshoz, ott biztos megtudja'k mondani hogy mi baja.
2014. jún. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
na ma voltunk az állat dokinál megvizsgálták meg minden.. és egy fél hüvelyk ujjnyi valami volt a pofa zacskojába ami keresztbe állt neki... nagyon sebes a szája alul is meg felül is de azt mondta a doki h mivel nagyon küzd a túlélésért 90% h túléli!!! Kivette a dokinő neki azt a valamit aztán adott neki a bőre alá egy vízes injekciót h ne száradjon ki.. meg úgy kell itatni szegényemet!! :(
2014. jún. 10. 01:10
 3/3 anonim válasza:
első vagyok, remélem, rendbe jön :(
2014. jún. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!