Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudnék nagy mennyiségben,...

Hol tudnék nagy mennyiségben, jó áron natúr fapelletet venni Budapesten?

Figyelt kérdés

Szeretnék a törpenyulamnak alomként natúr fapelletet venni, nagy mennyiségben, és lehetőleg olcsón (Budapesten). Olvastam, hogy Tesco-t, Obi-t, Praktikert ajánlják, de én interneten egyikben sem találtam. Tud valaki biztosat mondani, hogy jelenleg kapható-e valamelyik nagy áruházban? (ilyen 15 kg-os kiszerelésre gondolok).


A torpenyul.hu-s megoldás kevésbé jó nekem, ezért szeretnék valamelyik nagyobb áruházból beszerezni.



2014. jún. 15. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

nekem innen van. Jó minőségű.

2014. jún. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez nem csak nagykereskedés, lehet kevesebbet is rendelni? Mert azért kb 10 zsáknál nem kéne több. Van minimum rendelés? És hogy megy a rendelés amúgy, fel kell hívni őket? Bocsi a sok kérdésért.
2014. jún. 15. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 3 zsákkal vettem.
2014. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Telefonon rendeltem.
2014. jún. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!