Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért nem engedi magára az...

Miért nem engedi magára az anya a bak nyulat?

Figyelt kérdés
már több mint 1 éves a nőstény, bármelyik bakhoz bekerül csak kergetőznek pedig ivarzik is. Mi lehet az oka?

2014. jún. 16. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt már almod tőle?
2014. jún. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem,még nem.
2014. jún. 16. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Biztos fáj a feje, az asszony is mindig ezt csinálja...

:D

2014. jún. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy éves kor előtt kell az első almot lehozni, különben becsontosodik a medencéjük.
2014. jún. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Anyának akkortól hívjuk, mikortól már szült. Addig nőstény.

A tenyésztéshez magas fokú szaktudás kell, ha neked itt kell kérdezősködnöd, valószínűleg nem vagy igazi tenyésztő.

A nyuszik párzási időszaka (ciklusa) nagyon változó. Általában az segít, ha a bakot és a nőstényt szomszédos ketrecbe teszed pár napra, majd utána ereszted össze őket. Mivel a nőstény érzi a bak szagát, valószínűleg pár nap múlva párosodni fog vele. De szerintem neked nem érdemes párosítanod őket, mert nem tenyésztés lenne, max. szaporítás... :/

2014. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak, nem szaporító vagyok :)Kérdezni szabad az észt nem itt kell osztani :)

Már mindent megpróbáltam, néztem ivarzik nem az a baj, a bak rá is akar menni de nem engedi. Ilyen nyulam még nem volt ezért nem tudom mit csináljak vele.

2014. jún. 19. 19:13
 7/8 A kérdező kommentje:

Amúgy imádom az ilyet, fogalmad sincs milyen vagyok csak felteszek egy kérdést mert más tenyésztőket is kérdeztem de nem tudtak rá ők se semmit mondani ha itt sem kapok rá értelmes választ akkor kivizsgáltatom.

Ha olyan nagy szar szaporító lennék nem lennének díjnyertes, makk egészséges nyuszijaim, nem lenne 10 előjegyzésem és külföldi kapcsolataim sem :)

2014. jún. 19. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha valóban olyan jó tenyésztő lennél, nem itt kérdeznél.
2014. jún. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!