Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó név az egy...

Szerintetek jó név az egy nyuszinak hogy Cleo/Kleo?

Figyelt kérdés
2014. jún. 16. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem így előre választanék nevet, megismerném a nyuszit és az után. ;)

2014. jún. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jó név. Az meg már milyen hülyeség, hogy előbb meg kell ismerni a nyulat, utána nevet választani. Hiszen úgyse hallgat a nevére. Meg hát az embereknél se úgy van, hogy akkor kapnak nevet, mamikor már a szüleik megismerik őket.

Persze úgy is választhatsz nevet, hogy pl illik a nyuszi külsejére. Foltos, ha van foltja pl. De a miénk például Csipet, mert nagyon csipetnyi volt és rögtön ez ugrott be amikor megláttam. Aztán gyorsan megnőtt és legtöbben nem is értik, hogy miért Csipet a nevet.

2014. jún. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis érdemes megismerni a nyuszit, hisz neki is lehet saját "egyénisége". De ki, hogy gondolja...
2014. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én nyuszim hallgat a nevére.

Én is azt mondom, hogy ismerd meg előbb.

Nekem is volt anno millió név, ami tetszett, de végül megtartottam az alomnevét, mert annyira illett rá.

2014. jún. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írttok az én nyuszim szürke színű lesz és nem jutott eszembe a szürkére név de a Cleo nagyon megtetszett
2014. jún. 17. 19:10
 6/6 anonim válasza:
Szerintem legyen Romárió a nyuszi neve :)
2014. jún. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!