Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet tartani hörcsögöt húsos...

Lehet tartani hörcsögöt húsos ládában?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy picike terráriumban tartózkodik a törpehörim, szeretném kibővíteni az életterét, amit ebben a terráriumban nem tudok megtenni.

Van egy erre alkalmas húsos ládám, amiben rohangálhatna, stb, csak hogy: nem-e lenne probléma ha nem lát ki?? Mert a ketrecen és terráriumon kilát, ezen meg nem látna ki!

Szerintetek?


kép:


[link]


2014. jún. 17. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne jó neki. Tutira ki akarna mászni állandóan mivel nem lát semmit. Ideiglenesen a tengerimalacomat dobozban kellett tartanom, és elég nagy doboz volt szóval volt helye rohangálni mégis kirágta olyan alacsonyra hogy kilásson :D
2014. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Misa-chan55 válasza:
Az egyik hátránya tényleg az hogy nem látna ki, de ezen is lehet segíteni egy késsel vágsz neki kis "rácsos ablakot", amugy minden azon múlik hogy, hogy rendezed be neki.:) Nem rossz ötlet.:)
2014. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem egy törpehörcsög nem egyenértékű egy tengerimalaccal, már csak a méretükből adódó különbség miatt sem!

Egyébként, azóta beletettem, és nagyon jól érzi magát bent. :) Van bent kerék, tágas házi készítésű házikó, két guriga.

Mivel nem igazán érzékeli a magasságot, így nem akarja magát kirágni - egyelőre. Nem akarom tönkretenni a ládát azzal, hogy ablakot vágok bele - nem tudom hogy érted, de ha maga a műanyag lenne a rács, az nem lenne optimális mert azt tuti elkezdené egy idő után rágni. Egyébként bátran merem mindenkinek ajánlani, nagyon tágas, és jól érzi benne magát a hörcsög. :)

2014. jún. 17. 18:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fenének írtad ki? Eleve kipróbálhattad volna. Semmi értelme annak hogy megkérdezed, válaszolnak te meg azt mondod hogy nem mert jó és kész.
2014. jún. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Egy törpehörcsögnek minimum 40*30*40-es terráriumra, vagy ketrecre van szüksége. Ez a doboz nem jó neki! Minnél hamarabb szerezz be egy megfelelő méretű helyet neki, legyen minél nagyobb! Például:

[link]


vagy


[link]

2014. jún. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hörcsög a terráriumból se lát ki, szóval ez csak a gazdinak rossz, aki nem lát BE.
2014. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!