Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor lehet tudni hogy terhes-...

Mikor lehet tudni hogy terhes-e a tengerimalacom?

Figyelt kérdés
Már 2-ször szült, de mostanában nem voltak kölykei. Azt olvastam valahol, hogy akkor szül, ha boldog. Akk most nem boldog? Lehet h azér nem szült mer kicsi a helye? De karácsonyra kaptak nagyon nagy ketrecet. Szeretném, ha megint lennének kicsik. Tudtok segíteni?
2010. jan. 3. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
nem akkor szül, ha boldog, hanem akkor hajlandó párosodni ha minden körülmény megfelelő:) két ellés között nem árt ha hagyod pihenni, évente 2-3alomnál több nem egészséges. hagyd picit pihenni, ha eljön az ideje lesznek kismalacok megint.
2010. jan. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha egy szemétláda a kandisznó, akkor bizony tök mindegy hogy milyen körülményeik vannak.

én már régóta külön tartottam őket, mert egy mocskos szószerint "szemétdisznó" lett az egykori kis kedvencemből amikorra felnőtt.

összeraktam őket amíg kitakarítottam a helyüket mert csak 2 ketrecem volt és így tudtam megoldani, nos az az 3 perc elég volt neki ahhoz hogy felcsinálja a leányzót...

2010. jan. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Neem nekem nagyon kedves mindegyik. Tényleg. Persze a fiú folyton udvarol, de csak ritkán csinálják azt.
2010. jan. 10. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős a fiú malacka?

nekem úgy 8-9 hónap felé szemtelenedett el.

amikor különtettem őket rágta a rácsot, kocogtatta a fogait, kaparta a forgácsot, szó szerint idegbeteg volt.

ez saját tapasztalat.

de már hallottam mástól is, hogy megvadult a malacuk amikor felnőtt.

hát... én ezt tudom mondani.

2010. jan. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha elmúlt eggy éves ne pároztasd!!VESZÉLYES!!BELE IS HALHAT!!
2010. jan. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!