Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Versele-Laga Crispy Muesli?

Versele-Laga Crispy Muesli?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről a tápról? Megfelelő étek egy törpenyúl számára?
2014. jún. 21. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én a malackáimnak szoktam belőle adni.Azt írják hogy nagyon hízlal,pedig nem.Milyen kép van a zacskóján?Ha nyuszi akkor adhatsz neki.
2014. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igen, nyuszi van rajta :)
2014. jún. 21. 19:10
 3/13 anonim ***** válasza:
1.vagyok akkor adhatsz neki :)
2014. jún. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim nem szerette, csak a karikákat ette ki, a többit lepisilte, így neki cuni completet adok.
2014. jún. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
főeleségnek nem jó, inkább egy evőkanálnyit keverj versele laga cuni complete-hoz.
2014. jún. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
akartam neki venni, de csak nasinak, de van benne kukorica úgyhogy maradt a polcon, én cuni fitet és halywood-ot adok neki keverve már lassan egy éve, de nem hízott meg a fit-től mert hogy az házi nyulaknak van..
2014. jún. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

ahjaj :S az létezik, hogy ettől a táptól hullhatott kis egy kicsit a nyuszim szeménél a szőr? :( tegnap vettem meg neki ezt a tápot, tegnap még semmi sem volt a szeme körüli szőrrel, és most vettem észre mintha egy kicsit kihullott volna neki :(

Itt van 2 kép róla.


Táp előtti:

[link]


Táp utáni:

[link]


segítsetek!! mi lehet a baj? :(

2014. jún. 22. 16:43
 8/13 A kérdező kommentje:

csak hogy ne legyen kavarodás, elküldöm a képét a tápnak!

[link]

2014. jún. 22. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:

én nem gondolnám, hogy ez a tápnak a hibája lehet.. ha jól látom, ugye csak elől hullott ki neki?? mást nem vettél neki újat?? könnyezés következtében hullik ki onnan a szőr, mivel felpuhul a bőr és könnyen kijönnek a vékony szőrszálak, és gondolom ezt ő is kis tudja magának vakarni a hátsó lábával.. látogassatok el a dokihoz, lehet allergia, kötőhártya gyulladás, vagy lehet huzatot kapott ilyenkor viszket a szeme könnyezik így ebből jön a szőrhullás is ..


valamint vitamin hiány, atkásodás és gombás fertőzés okozhat foltos szőrhullást, de általában a testén nem a szeme körül és az utolsó kettő hámosodással is jár..

2014. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem neki kis mogyoróágat, had rágcsálja. a tápon kívül uborkát (igaz nem friss, picikét puha, de nem fonnyadt), epret, almát adtam neki kis mértékben persze. Reggelente néha látok a szeménél egy kis csipát, gondolom ez természetes. nem hiszem, hogy kötőhártyás lenne :/ De a lényeg, elmegyünk a dokihoz jövőhét kedden, akkor kapja meg az oltását is. Köszönöm!
2014. jún. 22. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!