Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megszült a hörcsögöm, mit...

Megszült a hörcsögöm, mit kell csinálni vele? Valami jó tanács?

Figyelt kérdés
Több kaja, vagy esetleg valami más alom?Mit tudtok tanácsolni?Egyedül van csak, szóval nincsen párja.
2010. jan. 4. 11:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem kell neki plusz ennivaló semmi extrát nem igényel.

Egyvalami viszont nagyon fontos!Ne cseréld az almot addíg amíg legalább egy hetesek nem lesznek a picurkák.Az anyahöri nagyon ragaszkodik a szagukhoz,igenis úgy kell hagyni véresen,büdösen,kakisan,pisisen.Tudom gusztustalan,de csak egy hét,utána már a picik szaladgálni fognak,és lehet cserélni almot.

Még amit tehetsz,hogy gyakrabban odafigyelsz a terráriumra,mert hajlamosak az anyahörik(pláne az először szülő) megenni a szerintük életképtelenebb kis hörit!!!!Bizony nekünk is volt már,hogy megette a kicsinyét:SS

Szóval ennyi.

2010. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Hűű, hát akkor elég nehéz lesz elviselni a szagukat :S.Na, majd kibírjuk valahogy :)

Idáig semmi baj, ott ül velük, egy picike reggel valahogy szétszóródott, biztos még ő volt az első, és nem tudta, hogy mit kell csinálni vele.Ő kint volt a fészekből, egy csipesszel bepottyantottam a többiek közé, míg az anya evett.Azóta semmi baj :D.

Mit fogok csinálni 9 kis hörcsöggel :S? Anyáám :D

Az állatkereskedésben történt még a "baleset", nem direkt pároztattam.Egyet fizet, sokat vihet ;)

2010. jan. 4. 13:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Édesek lehetnek! Hol laksz? Én épp valami kis állatot keresek (jutányos áron.)De gondolom teszvesz, vatera És igaz,ne bolygasd
2010. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Békéscsaba környéke :) most így egyenlőre ennyit
2010. jan. 4. 13:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első vagyok.

Nagyon jól tetted,hogy csipesszel raktad vissza a pici hörit,így nem érez rajta idegen szagot a mamája,biztos őt is felneveli:)

Egy hét nem olyan hosszú idő,persze,hogy kibírjátok valahogy a szag miatt:)

Aztán amikor már nagyobbak lesznek a hörik,meglátod tiszta dilisek lesznek,az anyjukat fogják nyaggatni naphosszat,ugrálnak,játszani akarnak a mamával:)

Amikor majd már önállóan esznek,akkor esetleg eladhatod őket az állatkereskedésben.Te ugye annyi kis hörit nem tudsz megtartani,lehet,hogy a kereskedésben nem adnak értük pénzt,de persze ingyen odaadhatod,legalább jó helyük lesz.

Sok sikert a "gyerek"neveléshez:)

2010. jan. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha véletlenül te is, akkor majd írok privátot :)
2010. jan. 4. 13:24
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi :) volt pár éve törpehörcsögöm, és nem is értem miért vagyok ilyen béna most, de ez meg olyan másnak tűnik :D

Akkor is születtek picikék, és akkor sajnos 1-et tudtam csak eladni,mert nem kellett sehol így volt egyszerre 7 hörim :S..ezért is félek kicsit.

2010. jan. 4. 13:26
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
adj az anyahörinek párizsit és akkor nem fogja megenni a kicsinyét
2010. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
1 gond van: 9 kicsinek csak 8 emlő jut, annyi van a hörcsög mamáknak :S
2010. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet azért volt egy félredobva a fészekből, én meg azt hittem kiesett..na, mindegy majd megoldja :)
2010. jan. 4. 20:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!