Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Csíkos fűegeremnek 1 éve nem...

Csíkos fűegeremnek 1 éve nem születettek kisegerei. Vajon miért?

Figyelt kérdés
Eddig volt 4 alom de már nem 1 éve nem szült.A hímmel párosodnak azt látom,de sosem lesz belőle kicsi.Nem látom hogy gömbölyödne a hasa eddig szinte mindig észre lehetett venni.Nem hinném,hogy megeszi.Teljesen egészséges rendesen eszik aktív ha beteg lenne azt észrevenném.
2014. jún. 22. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem túl jó neki a folyamatos ellés, nyilván ezért is szabályozza. Valószínűleg gyenge, ahhoz, hogy megint legyenek babái.

Vagy idős.

Bár ők nem olyanok, mint egy díszegér, vagy egy hörcsög, náluk van párzási időszak. Talán most éppen nincs.

2014. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze értem én,hogy kell egy kis pihenés,de az furcsa,hogy 1 éve nem voltak picik.Kb. másfél évesek szóval annyira nem öregek,mivel nálam 4-5 évig is elvan egy csíkos fűegér.Előző nőstényeim még 3 évesen is termékenyek voltak és kicsinyeik születtek.
2014. jún. 24. 17:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne külön tartani a hímeket és a nőstényeket...
2014. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!