Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Találtam egy nyuszit 120gram...

Találtam egy nyuszit 120gram rendesen megy kicsit sovány menyi idős lehet?

Figyelt kérdés
mit adjak neki enni? répát nem eszi most erőszakoltam bele egy kis macskatejet
2014. jún. 26. 03:05
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
szia. Ha van a közelbe akácfa tépjél le neki egy kisebb ágat és azt add neki. vagy valami magvat müzlit is szeretik csak nem szabad egyszerre sokat. Karaláblevelet, tejet ne adj neki inkább vizet ha van injekcióstűd vedd le a fejét és úgy dugd be a szájába és itasd meg. nem látom így nem tudom megítélni mennyi idős lehet, lehet törpenyuszi ha kicsi a termete és a füle.
2014. jún. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha vadnyuszi, akkor nem kellett volna elhozni, mert az anyja nem elhagyta, hanem így védi.

Vidd nyuszis orvoshoz, vagy a rágcsainfósokkal vedd fel a kapcsolatot.

A répához még kicsi, tápszer kell neki, széna, és jó minőségű nyúltáp. Pl versele laga cuni complete.

2014. jún. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy vadnyúl lenne már a méretéből sem 120gram fél kezembe elfér és már ugrál macskából szopik (van egy szoptatós anyacicánk ) jó neki ez a tej is ? az anyamacska törzskönyves brit és egy kennelünk van nem szaporítunk még mielőtt az ivartalanítással jönne mindenki
2014. jún. 26. 14:15
 4/13 anonim válasza:
0%
Hat ha megissza akkor jo de probald szerintem minnel elobb rendes ennivalora szoktatni azaz magokra kulonbozo karalablevelre vagy a repanak a zoldjere. Nekem is kicsi volt a nyuszim elfert a tenyerembe olyan picike volt. Szerintem 3-6 honapos lehet akor szoktak ilyen piculik lenni
2014. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Cicusmicus!

Szerintem maradj csendben, mert hatalmas marhaságokat írsz.

Ha még szopik, és 120 gramm, akkor csak pár HETES, nem lehet 6 hónapos!

Ilyen kicsi nyuszinak meg TILOS zöldet adni, mert hasmenése lesz, és belepusztul!

2014. jún. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
maradjak csendbe hatalmas marhasagokat irok haha nagyon vicces vagy. egy az hogy nem lehet par hetes mert meg akkor nagyon ki se nott volna a szore teljesen. es masik az hogy nem azt irtam hogy 6 honapos hanem azt higy 3-6 szoval lehet meg csak harom. de igy nem lehet megitelni hogyha nem latja az ember. es jo lenne ha nem ilyen stilusban irnal mert segiteni akar szerintem mindenki. es igenis lehet neki adni magbakat es lassan a levelekre szoktatn. nem azt mondtam hogy rogton hanem szepen lassan. es felneveltem matr par nyulat kiskoratol szoval ne magyarazz nekem. csak ennyit szerettem volna mondani...
2014. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

[link]

itt van hogy mar ehet szilardat es folyamatodan hozza kell szoktatni.

2014. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a sok választ állatorvos azt mondta 4-5

hetes

2014. jún. 27. 00:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Egy hetesen már van szőrük te nagyonokos. Egy 3 hónapos nyuszi meg már bőven 500 grammos.
2014. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen, ehet szilárdat, anyatrjjel kiegészítve. De a szilárd a tápot és a szénát jelenti, nem a zöldségeket, gyümölcsöket.
2014. jún. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!