Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan oldjam meg hogy kettő...

Hogyan oldjam meg hogy kettő patkányt kapjak egyszerre? (anyám csak egyet enged) és ha lehetne kettő, nevek?

Figyelt kérdés

Az egyik Makesz lenne, a másik?

És egyáltalán hogyan hassak anyám szívére? Help!



2014. jún. 26. 16:10
1 2
 1/20 anonim válasza:
46%

Mond hogy patkánytenyésztő szeretnél lenni.


A másik név: Féregfark

2014. jún. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Mondd, hogy szükségük van a társaságra és egyedül szenvednek és nem élnek sokáig. Ez amúgy igaz.
2014. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Mondtam, de nem jön be

Tenyésztő nem akarok lenni, 2 nőstényre gondoltam, de azért kösz

2014. jún. 26. 16:32
 4/20 anonim ***** válasza:

Akkor mondd, hogy a másikat megveszed te.

Nem hiszem, hogy olyan nagy anyagi áldozat 1 helyett 2 patkányt venni, megkérdezted már anyukádat, hogy miért nem engedi?

Se a kajálásuk, se az eltartásuk nem fog csődbe vinni benneteket, akár 1 van, akár 2.

2014. jún. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Épp ez a gond

Nem engedi, hogy elköltsem a pénzem! Csak gyűlik, és nem vehetek még egy nyomorult rágót se(lakáskulcsért 2 éven át könyörögtem)

És nem a pénz miatt nem kaphatok 2patkányt, hanem mert ,, 2patkány kétfelé szalad és nincs időm kettővel foglalkozni''

Király. :/

2014. jún. 26. 18:42
 6/20 anonim ***** válasza:
66%
Éppen ez benne a jó, hogy nem kell velük annyira iszonyú sokat foglalkoznod, mert elfoglalják egymást. És tényleg nagyon fontos a patkányoknak egy fajtárs jelenléte, jól érzik magukat az emberrel, de azért az messze nem ugyanaz sajnos. :( Ha meg becsukod a szobád ajtaját, miért számít az, hogy két patkány kétfelé szalad?
2014. jún. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ha nem enged kettőt értelmetlen a kérdéssel tovább foglalkozni. A patkánynak KELL a társ, egyet enged=nincs patkány. Sajnos ezt vele kell megbeszélned.
2014. jún. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Egyedül menj pateszt venni, és mondd anyudnak, hogy a tenyésztő azt mondta egyedül nem ad el patkányt. Szerintem egy lelkiismeretes tenyésztő mondjuk ezt is csinálja.

De ha csak egyet is akarsz venni, akkor a patkány téma tárgytalan.

2014. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Ahogy az előttem írók is írták, ha csak egy mindenképp, akkor inkább ne vegyetek, mert egyedül szenvedés a patkánynak!

2014. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ha egy állatkád lehet (mondjuk imádom az olyan szülői indokokat, amik halál baromságok..... ha nem akar anyud patit, akkor indokolja meg normálisan, miért nem) akkor inkább vegyél hörcsögöt :) A hörcsög is aranyos és ő kifejezetten utálja, ha van fajtársa. Így állatkád is lehetne és nem szenved egyedül.
2014. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!